نوشته های جدید
صفحه اصلی / اسلایدر / سمپاشی ساختمان

سمپاشی ساختمان

حشرات حتي قبل از انسانها بودند،هستند وخواهند بود و اين نبرد قلمرو بين انسان و حشرات پايان نخواهد داشت،لذا كنترل و جلوگيري از ورود آنها به خانه هايتان از طريق سمپاشی ساختمان لازم و ضروري مي باشد تا از بروز هرگونه خرابي ،بيماري هاي واگيردار  و مزاحمت جلوگيري شود.

سمپاشی آسایش با استفاده از پرسنلی با تجربه و متخصص با سالها سابقه درخشان در زمینه پاکسازی و مبارزه با حشرات را دارد.

 

سمپاشی آسایش با استفاده از سموم بی خطر برای انسان این اطمینان را به شما عزیزان می دهد با سمپاشی درکمترین زمان ممکن به نتیجه خوب و قابل قبول برسید.

خدمات سمپاشی آسایش با استفاده از دستگاه های کاربردی عملیات مبارزه با حشرات را به بهترین شکل ممکن انجام میدهد.

سمپاشی آسایش بر ضمانت نامه کتبی که به مشتریان ارائه می شود به تمامی تعهدات خود پایبند بوده و در صورت بروز مشکل از جانب مشتری شرکت خدمات سمپاشی را به پشتیبانی خواهد کرد.

سمپاشي ساختمان

براي داشتن خانه بهداشتي و عاري از هر نوع ويروس و ميكروب ضروري مي باشد. یک خانه هميشه با مجموعه ای از آفات مختلف شامل حشرات ، عنکبوتها ، سایر بندپایان و همچنین مهره داران همراه است.بسياري از اين حشرات از جمله سوسك ها قبل از انسانها نيز بوده اند بنابراين آنها بطور كلي از بين نخواهند رفت و فقط از طريق سمپاشي مي توان  به از بين بردن لانه حشرات در داخل ساختمان كمك كرد و مانع ورود دوباره آنها به خانه شد. بخصوص در ساختمان هاي جديد طيف گسترده اي از لانه حشرات وجود است.

در سمپاشي ساختمان ، در ارتباط با زیستگاه ،جابجایی و حرکت حشرات از جمله مورچه ها و موجودات زنده به دام افتاده روشهاي خاصي را براي از بين بردن حشرات بكار رود و مشاوره هاي لازم را براي جلوگيري از ورود دوباره آنها به شما ارائه مي شود. همچنين سمپاشي  باعث کاهش جمعیت آفات در خانه شما شده و به از بين رفتن آنها در ساختمان كمك می کند.

با توجه به افزايش روز افزون جمعيت كلان شهرهاي بزرگي مثل تهران و به تبع آن افزايش سرانه زباله خشك و تر توليدشده آنها مشكلاات بهداشتي مربوط به حشرات و جوندگان مضر بهداشتي و زادو ولد آنها افزايش چشمگيري داشته است كه از جمله اين حشرات و جوندگان سوسک حمام(سوسري آمريكايي) ، سوسك ريز( سوسري آلماني) ، مگس و انواع موش و رات قابل ذكرند كه از طريق لوله كشي فاظلاب شهري و و محل هاي دفع زباله وارد منازل ميشوند. در عصر حاضر و با وجود تكنيك هاي نوين مبارزه با حشرات و جانوران موذي و پيشرفت هاي تجهيزات سمپاشي ، ديگر روش هاي شخصي و قديمي به هيچ وجه كنترل كننده نيستند. در بسياري از منازل، ادارات، كارخانجات صنعتي و توليدي با وجود خطرات شديد مسموميت، سرطانزايي، بيماري هاي ريوي و جهش هاي ژنتيكي هنوز هم مسئولين بدون مراجعه به متخصصين اين امر اقدام به سمپاشی ميكنند. كه بعلت عدم اطلاع از نوع و تركيب سموم، در سموم، دستورالعمل هاي ايمني و حفاظتي، خواص كشندگي سموم در 98 درصد موارد گزارشات مسموميت و سرطانزايي موجود است. همواره اولويت شركت هاي سمپاشی دانش بنيان تا حد امكان پيشنهاد هاي بهسازي محيط است و در صورت سمپاشی، استفاده از سموم كاملا ايمن و داراي مجوز وزارت بهداشت و با اطلاعات كامل از نوع و تركيب سموم ميباشد كه هيچگونه خطري براي انسان و موجودات غير هدف ندارد. سمپاشی آسایش از تمام مسئولين و هموطنان محترم خواهشمند است به هيچ وجه ممكن به استفاده شخصي از هيچ نوع آفت كشي مبادرت نورزند و با مشورت شركت هاي مبارزه با حشرات و جانوران موذي و متخصصين اين امر كه داراي مدرک حشره شناسي پزشكي هستند اقدام به كنترل آفات كنند.

چرا سمپاشی ساختمان لازم و ضروري است؟

سمپاشی ساختمان در کنترل آفات ضروری است زیرا جوندگان و حشرات دارای عامل يا ناقل بیماری هستند ، آشپزخانه و اتاق خواب شما را آلوده کرده ، شما و بچه ها را گاز و نيش مي زنند. از بین بردن هر نوع آفت در خانه ، گاراژ یا حیاط موجب ایمن و سالم نگه داشتن  محل زندگي شما مي شود. به عنوان مثال  حشرات و جوندگان می توانند مدفوع را روی یا در نزدیکی مواد غذايي كه درآشپزخانه شما است، بگذارند و اگر به طور اتفاقی غذای آلوده خورده شود ، می تواند عامل بیمار ي شود. آفات ها هم چنين دارای ویروس های و باکتری های سخت هستند که نیاز به درمان طولانی مدت دارند و شرایط پزشکی نظير آسم را وخیم تر مي کنند.

هزينه سمپاشی ساختمان

هزینه سمپاشی ساختمان و کنترل آفات بسته به نیاز فوری و طولانی مدت شما متفاوت است و عوامل مختلفی روی هزینه های کنترل آفات تأثیر می گذارند. كه در زير به آنها اشاره شده است.

نوع آفات: نوع آفات می تواند بر هزینه حذف آن نیز تاثیر بگذارد. به عنوان مثال سم پاشی کردن لانه ی موریانه ها و مورچه ها.پس از ارزیابی مشکل آفات ، یک متخصص کنترل آفات، کنترل مداوم آفات را به شما توصیه مي کند.

اقداماتی که پس از اتمام سمپاشی ساختمان باید صورت گیرد:

– با مشاوره با کارشناسان سمپاشی زمان مناسب برای ورود به ساختمان را مشخص کنید تا دچار مسمومیت توسط بخار و ذرات معلق ناشی از سم نشوید.

– به این نکته توجه داشته باشید؛ سم تا زمانی که مرطوب است و کاملا خشک نشده می تواند مسمومیت ایجاد کند.

– خانمهای باردار،کودکان ،افرادی که دچار بیماری قلبی، عروقی,کلیوی، حساسیت های پوستی و… هستند؛ برای  حضور در محل سمپاشی شده طبق توصیه کارشناسان سمپاشی عمل کنند.

– پس از سمپاشی و بازگشت به ساختمان تمامی راه های جریان هوا،در و پنجره ها را باز بگذارید.

– از تماس دست و بدن کودکان با دیوار های آغشته به سم جلوگیری نمایید.

– پس از انجام مراحل سمپاشی و قبل از استفاده از محیط منزل ،باید کف اطاق ها را شست و شو کنید.

– توجه داشته باشید که ،تنها پس از هوادهی می توانید به محل باز گردید.

– در صورت آغشته شدن مواد غذایی و آب به مواد سمی،از مصرف آن خودداری کنید.

تاریخچه آفات: برخی از آفات ناخواسته ممکن است خانه شما را به خانه خودشان ترجیح دهند و تصمیم بگیرند که پس از یک سمپاشي دوباره برگردند. این آفات می توانند مورچه های خانگی بودار ، عنکبوت ، موریانه و موش باشد. در این موارد ، کنترل دوره ای و مداوم آفات عاقلانه ترین انتخاب است. سمپاشي هاي ماهانه یا سه ماهه متداول ترین راه برای از بين بردن آنهاست.

اندازه ساختمان : در مورد روشهای سمپاشي مانند پاشش محیطی در تعیین هزینه ، اندازه ساختار شما در نظر گرفته می شود.

محیط: محیطی که ساختار شما را احاطه کرده است نیز در نظر گرفته می شود. به عنوان مثال ، موش ها می توانند نواحی اطراف خانه شما را برای لانه سازی انتخاب کنند و این امر ممکن است به ارائه سرویس مداوم نیاز داشته باشد تا مشکلات اصلی شما با اين جانوران به طور کامل از بین ببرد.

سمپاشي یک بار: اگر مسئله آلودگی آفات خاصي نباشد ، هزینه سمپاشي مناسب و كم  است. برخی از آفات با يكبار سمپاشي از بين مي روند مانند زنبورها.

سمپاشی ساختمان | سمپاشی منازل | سمپاشی منازل مسکونی | خدمات سمپاشی| سمپاشی منازل تهران

درباره modir

این مطالب را نیز ببینید!

محوطه سازی

محوطه سازی کاربرد بسیار گسترده ای در تمام انواع ساختمان ها دارد. محوطه سازی فضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Buttonمشاوره آنلاین