نوشته های جدید
صفحه اصلی / اسلایدر / شرکت سمپاشی

شرکت سمپاشی

همیشه داشتن محیطی بهداشتی برای تمامی سازمان ها از درجه اهمیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل تمامی ارگان های دولتی و خصوصی بایستی به فکر دریافت خدمات از یک شرکت سمپاشی باشند تا بتوانند به وسیله آن محیط ایمن و بهداشتی را در محیط کار خود به ارمغان آورند.

امر بهداشت در حال حاضر به یکی از مهم ترین الزامات مربوط به سیستم کسب و کارهای مختلف شده است و در همین راستا دریافت خدمات از یک شرکت سمپاشی یکی از الزامات مهم برای تمامی کسب و کارها به حساب می آید.
در حال حاضر انواع حشرات و جوندگان موذی می تواند در محیط کار شما باشد و این مساله به خصوص برای صنایع غذایی که مبحث مدیریت ایمنی مواد اولیه آن ها از درجه اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، مهم می باشد. به همین دلیل بهتر است که در این راستا از مشاورین یک شرکت سمپاشی بهره مند شوید تا به وسیله آن بتوانید تمامی حیوانات و جوندگان مزاحم را در محیط کار خود از بین ببرید.

چگونگی مشاوره شرکت سمپاشی

بهترین شرکت سمپاشی آن مجموعه ای است که رزومه کافی در زمینه کاری مورد نظر داشته باشد. یعنی این که در اکثر صنایع تجربه کار داشته باشد. این مساله برای یک شرکت سمپاشی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که بتواند حیوانات و حشرات موذی مربوط به هر کسب و کار را تشخیص دهد و سپس بر مبنای تشخیص خود، داروی مورد نظر را تجویز کند. این مساله نه تنها برای یک شرکت سمپاشی مهم است بلکه در تمامی صنایع از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که بتوان درمان مناسبی را برای بیماری انتخاب کرد.

انتخاب بهترین شرکت سمپاشی

بدون شک مبحث ایمنی و بهداشت محیط کار یکی از الزامات مهم در تمامی کسب و کار به حساب می آید. این مساله به کارمندان و پرسنلین سازمان هم تزریق می شود که در محیطی ایمن و بهداشتی در حال فعالیت هستند و بازده کاری آن ها بدون شک به نسبت محیط کاری که ایمن و بهداشتی نباشد افزایش می یابد. در حال حاضر یکی از معضلات بسیار مهم در محیط های کاری وجود حشرات و جوندگان موذی هم چون، سوسک، موش، ساس و کک است.

بهترین شرکت سمپاشی آن مجموعه ای است که توانایی تشخیص این حشرات و جوندگان موذی را در محیط کار شما داشته باشند. در همین راستا مطالعات اولیه و میدانی در محیط کار صورت می پذیرد و شرکت سمپاشی داروی مورد نظر را برای از بین بردن این حشرات، تجویز می کند.

هم چنین نحوه سمپاشی نیز بر عهده شرکت سمپاشی است و در همین راستا بایستی درمانی تجویز شود که تاثیرات مخربی بر روی محیط کار شما نگذارد و در مدت زمان کوتاهی تمامی اثرات مربوط به این سم از بین رود تا برای پرسنلین و کارمندان سازمان خطرناک نباشد.

تمامی این موارد از خدمات یک شرکت سمپاشی به حساب می آید و پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

شرکت سمپاشی

قبل از سمپاشی:

برچسب آفتكش را مطالعه كنيد.
مطمئن شويد آفتي كه مي خواهيد كنترل كنيد در ليست روي برچسب ذكر شده باشد.
مطمئن شويد گياهي را كه مي خواهيد سمپاشی كنيد نيز در ليست روي برچسب ذكر شده باشد.
آيا نيازي به لوازم حفاظتي خاص وجود دارد؟
وسایل مورد نياز براي سمپاشی چيست؟

آيا آفتكش فوق براي ساير گياهان سمي است. در اين صورت نياز به جمع آوري يا پوشش آنهاست.
در مورد زمان سمپاشی مطمئن شويد.
فقط به ميزان مورد نياز آفتكش خريداري كنيد. در صورت وجود مازاد و نگهداري طولاني مدت از اثر بخشي آن كاسته ميشود.
غذاي حيوانات اهلي يا مخزن ماهيها را قبل از سمپاشی جابجا نموده و يا بپوشانيد.

سمپاشی | شرکت سمپاشی | سمپاشی ارزان | خدمات سمپاشی | سمپاشی ساختمان

وجود آفاتی نظیر؛ سوسک، پشه یا ساس و … در محیط داخلی منازل و یا رستوران ها باعث بروز مشکلاتی به لحاظ بهداشتی می شود. این مکان ها به دلیل تولید مواد غذایی بسیار آسیب پذیر هستند و آفاتی نظیر سوسک ، موش و … می توانند با هجوم به مواد خوراکی؛ ویروس ها را به انسان منتقل کنند ؛که این مسئله اعتبار و رزومه محل مورد نظر را شدیدا تخریب می کند.
با توجه به این مسئله که رعایت استاندارد های بهداشتی در منازل و رستوران ها از اهمیت بسیاری برخوردار است، در نتیجه باید از ورود آفات ،جوندگان و … به این محیط ها جلوگیری نمود .
عملیات سمپاشی آخرین روش مبارزه می باشد که به دلیل موثر نبودن اقداماتی نظیر بهداشت محیط ، نظافت ، بهسازی و رفع هر گونه منبع آلوده ،ضروری می باشد. ممکن است محل مورد نظر به دلیل داشتن نوزادان سوسری در کپسول ها و تخم دیگر حشرات ، همچنین دور بودن حشرات از محیط احتیاج به سمپاشی مجدد داشته باشد.
از بین بردن آفات توسط کارشناسان سمپاشی آسایش ،با هدف حداکثر دقت و حداقل قیمت صورت می گیرد که مانع آسیب رساندن به انسان ،گیاهان و شرایط محیطی می شود.

در طول سمپاشی:

هميشه در طول سمپاشی شلوار بلند، پيراهن آستين بلند، دستكش، جوراب و كفش بپوشيد. در صورت نياز به لوازم حفاظتي خاص شامل ماسك و كفشهاي غير قابل نفوذ حتماً از آنها استفاده كنيد.
از پوشيدن كفش چرمي خودداري كنيد. چرا كه كفش چرمي به راحتي آفتكش را جذب كرده ولي به سختي شسته ميشود.
مراقب باشيد چشمها، دهان و يا پوست شما به محلول آفتكش آلوده نگردد.
دستهاي خود را قبل از خوردن، آشاميدن، استعمال دخانيات و يا استفاده از توالت كاملا با آب و صابون بشوئيد.
از تنفس غبار آفتكش خودداري كنيد و در صورت سمپاشی در فضاي بسته پنجره ها را باز نگه داريد.
تا قبل از خشك شدن محل سمپاشي و يا خروج كامل غبار حاصل از آفتكش، كودكان و حيوانات اهلي را از محل دور نگه داريد. ضمنا در صورت درج حداقل زمان ورود مجدد به محل سمپاشی بر روي برچسب قوطي آفتكش، آنرا رعايت نمائيد.
در زمان تهيه محلول آفتكش و مخلوط نمودن آن، در جهت موافق باد (يعني بين جهت وزش باد و مخزن تهيه آفتكش بايستيد.
از سمپاشی در محلي كه باعث آلودگي مواد غذايي، لوازم آشپزخانه و يا محل آماده سازي غذا گردد خودداري نموده مگر آنكه اجازه اين كار بر روي برچسب قوطي داده شده باشد.
در صورتي كه محصول نباتي به صورت تازه خوري مصرف ميگردند، قبل از سمپاشی به برچسب قوطي آفتكش جهت كنترل تعداد روزهاي لازم براي فاصله از زمان سمپاشی تا برداشت، دقت كنيد.
از سمپاشی در مناطقي كه امكان تماس با آبهاي سطحي ، منابع آب و زمين بدون پوشش را دارد خودداري نموده مگر آنكه بر روي برچسب قوطي آفتكش به طور اختصاصي مجاز اعلام شده باشد.
توصيه هاي روي برچسب قوطي را براي روشهاي سمپاشی رعايت كنيد. در صورت عملي بودن به صورت نقطه اي و لكه اي سمپاشی گردد نه بطور يكنواخت و در تمامي سطوح. در صورتيكه سمپاشی در درزها و شكافها توصيه شده به صورت نوار باريكي سمپاشي گردد.
هرگز آفتكش ها را بيش از غلظت توصيه شده بر روي برچسب قوطي آن بكار نبريد.

بعد از سمپاشی:

دستهاي خود را سريعا پس از سمپاشی با آب تميز و صابون بشوئيد. و در كوتاه ترين زمان ممكن دوش بگيريد.
تمامي پوشاكي را كه در زمان تهيه محلول آفتكش و سمپاشی استفاده نموده ايد، سريعا با استفاده از مواد شوينده قوي شسته و در آفتاب خشك كنيد.
وسائل اندازه گيري آفتكش ها را بطور مجزا از ساير لوازم بخصوص لوازم آشپزخانه، نگهداري كنيد.
آفتكش ها را تنها در ظروف اصلي خود نگهداري و آنها را از مواد غذائي، غذاي حيوانات، بذر و كود دور و در كشوهاي قفل دار نگهداري كنيد.
ظروف خالي آفتكش ها را بر اساس توصيه روي برچسب و توصيه هاي مقامات مسئول محلي امهاء كنيد.

درباره modir

این مطالب را نیز ببینید!

محوطه سازی

محوطه سازی کاربرد بسیار گسترده ای در تمام انواع ساختمان ها دارد. محوطه سازی فضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Buttonمشاوره آنلاین